AC INTERNATIONAL CO., LTD

AC International is a sourcing agency based in Guangzhou China. Situated in the economic powerhouse of Guangdong, made up of the cities of Guangzhou, Shenzhen, and Hong Kong – our mission since 2016 has been to provide our partners sourcing assistance from China in a quick, safe, and transparent manner. We dedicate ourselves and our time to handle the labor-intensive procurement process, quality control checks and the importing logistics process from China. We are available to do the important work on our clients behalf, with our clients desires in mind.

Misyonumuz

AC International olarak müşterilerimizin ihtiyaçları için her zaman beklentilerinin ötesinde ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile çalışmaktan keyif alıyoruz.

Vizyonumuz

Sektörde öncü firmalar arasında yer alıp, kendini sürekli geliştiren bir yapıda ilk akla gelen firmalardan olmak. Sosyal sorumluluk projelerinde etkin rol alarak insana değer veren bir yaklaşımı hedef edinmek.KALiTE KONTROL

MALLARINIZIN KALiTE KONTROLUNU UZMAN EKiBiMiZLE HASSAS BiR ŞEKİLDE KONTROL EDiYORUZ.

konteyner gemi

Kurucumuz Hakkında

Tekstil meslek lisesi boya ve apre  bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi halkla ilişkilerden mezun oldum.

Mesleğimle ilgili fabrikaların tekstil boya laboratuvarlarinda çalıştım.

2008-2012 Dantel , kumaş ve tekstil aksesuarlari konusunda deneyim kazandiktan sonra Çin’in Guangzhou şehrine geldim , burada bulunduğum 12 sene içerisinde tekstil dışında başka bir sektörle ilgilenmedim sadece bilgi ve tecrübe edindiğim işi yapmaktayım.

Ürünlerde sorun çıkmaması için her zaman elimizden gelen özveriyi göstermekteyiz. Bilirsiniz ki Çin’den ürün temin etmek hiç kolay değildir.

Bu anlamda çıkacak sorunlar karşısında bizim tecrübemiz ve sizlerin önerileriyle ekibimiz üstesinden gelecektir .
Sizler bizimle irtibata geçin ki Çin’den ürün getirmenin zorluklarını size kolaylaştıralım.

 

WhatsApp
Call Now Button
× Whatsapp Destek